Červenec 2012

Já Roseaza se loučím

29. července 2012 v 18:22 | Roseaza
Zdravím. Chtěla bych se s vámi rozloučit. Tento blog přenechávám nové admince jménem: Wowkařka Lenka.
Pokuď budete chtít Lenka ráda zustáne vaše Affs. Na tomto blogu jsem strávila mnoho hodin a děkuji za hezké komentáře kterýma jste mě za tuto dobu potěšili.
Pokuď by jste mě chtěli vidět nadále tak mám ještě jeden blog:
http://vampyrska-va-akademie.blog.cz/ tam se přezdívám Jenna.
Apak budu mít i další blog ale na něm se ještě pracuje.

Takže se s vámi loučím. Pokuď mi to Wowkařka Lenka dovolí tak vám pak napíši svůj blog až ho založím.
Papá Roseaza

Změny na tomto blogu

27. července 2012 v 21:05 | Roseaza
Takže, za pár dní tu proběhnou změny. Tím že nabýrám nové adminy tak musím poměnit trochu rubriky. Vím jistě že je poměním až budu mít design. Zatím na něm teprve začínám dělat. Nevím kdy bude hotov, ale budu se snažit aby byl co nejdřív.

Ale doufám že ho zítra stihnu udělat.

Nový Admin

27. července 2012 v 21:01 | Roseaza
Tak a je to tu. Ráda bych chtěla přivítat novou adminku jménem: wowkařka Lenka.


STOP!!! Tenhle blog se mění

27. července 2012 v 20:40
STOP!!! Přiznám se nevím co jsem dávat. Ale teď už jsem něco našla. Nevím jistě ale něco.
Taky můžu prozradit že možná tu budou nový Admini. Není to však ještě jisté. Jsou to začatečníci a já je musím nejprve zaučit.
Mé myšlenky mě tahají pryč a tak nemůži napsat více. Nesoustředím se na psaní. Za chvíli dyžtak napíši více.

Jsem zpět a začínám s... WoW

13. července 2012 v 20:39
Ahoj. Jsem zpátky. U příbuznej jsem si to hodně užila. Někdy až budu mít čas vám napíši něco co se dělo.

Ale taky se chci přiznat že jsem zabouchlá do hr World of Warcraft. Sice ještě hledám server který by se hodil, ale už to nemůžu vydržet. WoW je vážně úžasný. Někdy o něm napíši více. Smějící se

Teď vám sem dávám video k WoW 3 Cataclysm.


A teď něco k Warcraftu. To je hra ze který se vyklubal World of Warcraft. Dávám vám jsem film který udělal jeden fanoušek. Ten film je ze scén ve hře. Takže aspoň můžete vidět co vše uvidíte, když ji budete hrát. Ale něco jsou i trailery co byli k tomu vytvořeny.
Trvá to přes hodinu :-D Ale já jsem je shlídla :-D

1. díl2. díl


Moje nepřítomnost od... do...

8. července 2012 v 19:41
Omlouvám se ale jedu k příbuzným a přespím tam. Odjíždím zítra ( v pondělí 9.7.) a přijíždím asi v pátek, to nevím jistě. Takže se moc omluvám.

Můžu vám nabídnout přečíst povídku mnou napsanou. Ale pokud jste nečetli Vampýrskou akademii a Pokrevní Pouta nebudete vědět o čem je. ( Pokrevní Pouta by až tak nevadila)


Zatím je zveřejněn jenom úvod.
A nakonec se zase omlouvám za svou nepřítomnost v týdnu.

Bílý tesák - film

8. července 2012 v 11:28
Nedávno jsem zapla televizy a tam běžel film bílý tesák. Nechala jsem to jít. Ale štěstí u mě nestálo. Zrovna běžel když vlci napadli nějaké tuláky. Přišli tam nějaký lidé jim napomoc a vystřelily. Po chvilce tam byl záběr jak zranění vlk se šoupe ke svému obydlí. Asi to byla vlčice. Pak z toho obydlí vylezlo mládě.
Já vám řeknu to bylo tak smutné. To mládě došlo k té zraněné samici ( mámě). Oni na sebe tak koukali až ta máma přestala dýchat. To mládě si o ní opřelo.
Nic tak smutného jsem neviděla. Kromějednoho filmu který byl o tygrech.
Tam zase tygří máma s dětmi utekla před lovci ale zapoměla na jedno mládě. Ten chudák měl taková krásná očíčka a musel utíkat před lovci.................


Nesnáším takové filmy. Když jde o lidi které někoho stratí není to tak strašné. Na to jsem zvyklá, vždyť je to všude každý den.

Bouřka - příroda se mstí

7. července 2012 v 13:46
Venku hromy zní a blesky padají k zemi. Déšť do rytmu bubnuje o vše co mu stojí v cestě. Zvířata se schovávají do svých skrýší. Déšť se hromadí čím dál tím víc, provokuje řeky. Ty jej nezvládnou, rozvodňují se. Voda z jejich koutů zaplavuje domy s tím moderním světem. Kroupy velký jako tenisáky padají prudkou rychlostí. Příroda se mstí. Mstí se zato co jsme jí udělali. Příroda pláče, je smutná. Styďme se, styďte se nevážíme si jí. Píšu tento článek s litujícím srdcem. Skoro každý pomáhá v rozvýjení toho moderního světa a zániku matičky přírody.
Déšť se uklidňuje. Kroupy už nepadají a blesky nesvýtí. Hromy jsou sotva slyšet z dálky a ptáci. Ptáci zpívají. Zvířátka vylézají z úkrytů. Každý je na to zvyklí kromě lidí. Tamhle rozbitý skleník, a tam zase auto. Není člověka co nechce být zveřejněn se svým příběhem. Upravují ho, zhoršují. Všechny okolo štvou proti přírodě. Je to strašné. Staří i mladí nadávají ať sprostě nebo slušně. Jdou po trávě a kopou do všeho okolo. Do přírody. To je velmi veliký rozdíl mezi nimi a zvířátky. Ti jsou klidní. Mnohdy strácí přístřešek, rodinu, potravu. Ale oni se s tím vyrovnají a jdou dál. Žijí jakoby se nic nestalo.

Vše je jako ve filmech. Zlý a nevážijící tvorové nadávají nejvíce, to jsou lidé. A těm hodním to moc nevadí, to jsou zvířata.

Lidé povídají " tohle počasí přišlo kvůli těm horkům". Ale co když to není pravda? Co když se nám matička příroda mstí?
Vždyť tenhle svět se změnil. A to nemyslím v rozvoji ale v celkovém vzhledu. Zkuste si porovnat svět třeba v roku 20 před naším letopočtem a teď. Země se hodně změnila. Myslím že jste na to určete narazili nebo slyšeli.
Globální oteplování, hnutí litosférických desek... Toho je. Polovinu těch situací mají za příčinu lidé.
Létání do vesmíru, jedovaté plyny...

Sama jsem zvědavá jak tato země dlouho vydrží. Hlavně co.

Chce to změnu, nemám co psát

6. července 2012 v 21:24
Takže podle nadpisu jste mohli poznat že se totu bude měnit. Vymažu několik rubryk a předělám celý blog.
Jenom je škoda že si nemůžu změnit jméno blogu :(

3. kolo soutěže BEST COUPLE

6. července 2012 v 19:43 Best Couple
Z prvního kola vypadla bleskoblesk. A minulém kole vapadla Likuš. Za pár měla Ariu and Ezru z Pretty Little Liars.
Ale je tu třetí kolo a ti co v něm jsou mají větší šanci na výhru. Uvědomila jsem si to teprve teď, zbývájí nám dvě poslední kola. Jedno které se odehrává teď a to další je finále.
Takže hlasujte pro pár který se dostane do finále:


1. Adéla
Pár: Michael and Lisa
2. lady Katysek
Pár: Nina and Damon


4. Jenna
Pár: Rose and Dimitrij